#Infomagik ds. Informatycznych

Poszukiwany #InfoMagik ds. Informatycznych!

Jeśli jesteś osobą z pasją do komputerów i masz już doświadczenie w branży IT oraz chcesz się dalej rozwijać w tym zakresie to jest to oferta dla Ciebie:

Opis stanowiska:

  • Dbanie o środowisko informatyczne klientów
  • Zapewnienie klientom bezpieczeństwa danych
  • „Usuwanie problemów ludzi a nie komputerów”, czyli zadbanie o ciągłość pracy w firmach klientów
  • Szybkie reagowanie na pojawiające się wyzwania i problemy
  • Czuwanie nad legalnością i aktualizacjąoprogramowania i stosowanych rozwiązań u klientów
  • Utrzymywanie relacji z klientem
  • Szczegółowe i zrozumiałe raportowanie działań u klientów
  • Działanie w  sposób proaktywny i profilaktyczny w zakresie IT
  • Rozumienie i reprezentowanie wartości firmy w celu zapewnienia najwyższego standardu obsługi klientów

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta
  • 1 rok doświadczenia w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
  • doświadczenie w pracy z klientami
  • szczegółowość
  • chęci w uczeniu się
  • umiejętność w szukaniu rozwiązań
  • gotowość do pracy w nietypowych godzinach jeśli sytuacja tego wymaga

Oferujemy:

  • pracę w firmie z ponad 19-letnim doświadczeniem i wysoką liczbą zrealizowanych projektów oraz oferującą sprawdzone rozwiązania
  • współpracę z ekspertami mającymi certyfikaty MCSE, CCNA, CNE, CCNA
  • pozyskanie doświadczenia i wiedzy
  • szkolenia z zakresu informatycznego oraz wsparcie w rozwoju zawodowym
  • wyjątkowy koleżeński klimat w firmie
  • pakiet sportowy BENEFIT

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego warszawskiego zespołu, wyślij nam swoje CV i list motywacyjny w formie pisemnej na adres praca@dreamiteam.pl w tytule wpisując Specjalista ds. Informatycznych

Rekrutacja potrwa cały czas :-)

W CV prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)