marek2-dreamiteam
Poszukiwany New Business Manager

Stanowisko to jest połączeniem dwóch światów. Nowych technologii i ludzi. Jeśli lubisz i to i to - to stanowisko jest dla Ciebie.
Obsługa IT

Twój Zakres Obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Doradztwo i przygotowywanie ofert dla klientów we współpracy z działem technicznym;
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi Klientami;
  • Przestrzeganie standardów jakości obsługi;
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Nasze Wymagania

  • Nastawienie na realizację celów;
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B poparte udokumentowanymi sukcesami (znajomość branży będzie dodatkowym atutem);
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
reka-3-dreamiteam
reka-1-dreamiteam

Oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie składające się z części stałej oraz atrakcyjnej prowizji;
  • Przyjazną atmosferę w pracy, wpływ na rozwój firmy;
  • Wsparcie zespołu technicznego i sprzedażowego;
  • Rozbudowane szkolenie wprowadzające;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Spotkania integracyjne;
  • Służbowy samochód do użytku prywatnego;
  • Ryczałt na paliwo;
  • Firmowa biblioteka;
  • Brak dress code’u;

Rekrutacja potrwa cały czas

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego warszawskiego zespołu, wyślij nam swoje CV i list motywacyjny w formie pisemnej na adres praca@dreamiteam.pl w tytule wpisując Specjalista ds. Informatycznych

Rekrutacja potrwa cały czas.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest DreamITeam sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 184b, 02-486 Warszawa; tel. (22) 303 99 77; e-mail: kontakt@dreamiteam.pl
  2. Dane osobowe przetwarzane będą w następującym celu: udział w prowadzonej rekrutacji i w oparciu o następującą podstawę prawną: art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes)
  3. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą: firmy świadczące usługi hosting oraz serwisu IT oraz podmioty współpracujące z DreamITeam w procesach komunikacji drogą elektroniczną.
  4. Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wniesienia sprzeciwu, a po tym okresie przez czas, przez który przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  5. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani/Panu następujące prawa:a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,b) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  6. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolone, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w punkcie 2.
dreamiteam-1

Dlaczego warto z nami pracować?

document

Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

Naszą główną wartością jest zespół. Zatrudniamy na etat, żebyś mógł zbudować trwałe relacje i wzbogacił nasz wzajemny potencjał.

airobot

Szkolenia wliczone w czas pracy

Z nami będziesz miał dostęp do szerokiej oferty szkoleń specjalistycznych. Pogłębisz swoją wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz w codziennej praktyce.

family

Wiedza i wsparcie doświadczonych InfoMagików

Działamy razem, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. To jest sytuacja win – win, w której wygrywasz Ty i zespół InfoMagików, do którego Cię zapraszam.

ITrequest

Rozwój kariery eksperckiej

Zdobyte certyfikaty oraz codzienne zderzanie się z różnymi problemami informatycznymi poszerzą Twoje horyzonty zawodowe i wzmocnią markę eksperta.

love

Przyjacielska atmosfera i swoboda działania

U nas spotkasz ciekawych ludzi, dla których praca to pasja. My nie jesteśmy zwykłymi informatykami – jesteśmy InfoMagikami!

list

Pakiet benefitów

Dbamy o komfort życia. Nie możesz ciągle spędzać czasu przed komputerem, dlatego razem z innymi InfoMagikami możesz korzystać z Karty MultisportPlus.

Proces rekrutacji
Krok 1
Wysyłka CV przez formularz zamieszczony poniżej
Krok 2
Wstępna rozmowa telefoniczna i ankieta umiejętności technicznych
Krok 3
Spotkanie i sprawdzenie kompetencji
Krok 5
Powitanie w świecie InfoMagików
Krok 4
Omówienie warunków współpracy

Nieważne na jaki prezentujesz poziom kompetencji. Twoja pasja i nasze doświadczenie uczynią z Ciebie prawdziwego InfoMagika. Wyślij CV, porozmawiajmy i przekonaj się czy chcesz być jednym z nas!

Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4
Krok 5

Chcesz zostać infomagikiem?

Wyślij CV już dzisiaj!