Pasja, precyzja, rozwój

Ogloszenie #InfoMagik

Jeśli te trzy słowa określają Twoją osobę to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem do aplikowania do naszej firmy.

DreamITeam sp. z o.o. to zgrany zespół InfoMagików.
Nasza domena to obsługa informatyczna firm oraz zaawansowane rozwiązania chmurowe.
Nasze motto to „rozwiązujemy problemy ludzi a nie komputerów”.
Mamy to potwierdzone otrzymanym tytułem:
Microsoft Silver Small And Midmarket Cloud Solution.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. IT  –  #InfoMagik

Opis stanowiska:

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku powierzymy wsparcie klientów firmy w zakresie rozwiązywania problemów IT, a w szczególności wsparcie użytkownika końcowego oraz wykonywanie zadań administracyjnych na serwerach. Osoba ta będzie brała udział w projektach informatycznych, a w szczególności rozwiązaniach chmurowych Microsoft.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień informatycznych w szczególności oprogramowania i systemów operacyjnych Microsoft oraz zagadnień sieciowych opartych na protokole TCP/IP;
  • mile widziana znajomość środowisk serwerowych z rodziny Windows, zagadnień AD, MSExchange lub Office365;
  • predyspozycje w pracy z klientami – łatwość prowadzenie wsparcia dla użytkowników;
  • przynajmniej 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego;
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • program rozwoju kompetencji;
  • szkolenia podnoszące kwalifikację w miejscu pracy;
  • możliwość, a nawet konieczność zdobycia tytułu Microsoft MCP w krótkim czasie;
  • zatrudnienie na umowę o pracę oraz pracę na pełny etat;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • możliwość nabycia umiejętności interpersonalnych;
  • dostęp do najnowszych technologii;
  • dodatkowe benefity: karta Multisport Plus;
  • Pensję w zakresie od 2.5k do 5k netto.

Jeśli czujesz, że to ogłoszenie spełnia Twoje wymagania nie czekaj i ślij CV: praca@dreamiteam.pl

Odezwiemy się do wybrańców :-)