Zgłoś swój problem i wygraj!

Autor wpisu

Ogłaszamy pierwszy w historii naszej firmy Konkurs dla Każdego. Wystarczy obejrzeć krótki film poniżej i wykonać zadanie wymyślone przez #Infomagików. Zgłoś swój problem lub pomysł dla nas. Cyklicznie wybierani będą zwycięzcy którzy otrzymają 8Gb Pendrive z edycji limitowanej w kształcie naszego Czarodzieja.

Regulamin :

 1. Organizatorem Konkursu jest firma DreamITeam sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Posag 7 Panien 10 02-495
 2. Konkurs rozpoczyna się wraz z dniem opublikowania filmu determinującego zadanie.
 3. Pomysły można przesyłać przez cały czas trwania Konkursu, aż do jego odwołania. Odwołaniem może być informacja opublikowana w formie tekstowej lub video na FanPage’u firmowym.
 4. O wynikach Konkursu laureaci będą informowania za pośrednictwem e-maila lub Facebooka. W przypadku braku kontaktu z daną osobą może być wybrana inna osoba. DreamITeam jest jedynym sędzią decydującym o wyborze zwycięzcy.
 5. Aby wziąć udział w Konkursie uczestnik powinien:
 6. Obejrzeć film
  1. Zapoznać się z treścią regulaminu.
  2. Przesłać unikatowy temat na artykuł za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dozwolone są zgłoszenia tekstowe oraz video. Wskazane jest użycie hashtagu #InfoMagik w tytule wpisu.
 7. Uczestnik zgłaszając pomysł zgadza się na wykorzystanie go przez Organizatora w celach ujętych w konkursie.
 8. DreamITeam, dokona oceny zgłoszeń uwzględniając w szczególności ich oryginalność, wartość dla innych użytkowników oraz kreatywność Użytkowników.
 9. Komisja będzie cyklicznie wyłaniać zwycięzców które otrzymają Nagrodę, którą będzie Pendrive o pojemności 8GB w unikalnym kształcie Czarodzieja, zaprojektowany przez DreamITeam.
 10. Wszelkie informacje o Konkursie zawarte w jakichkolwiek materiałach promocyjnych i reklamowych mają jedynie charakter pomocniczy. Informacjami wiążącymi są jedynie postanowienia niniejszego Regulaminu.
 11. Niniejszy Regulamin jest dostępny przez cały okres trwania Konkursu na Stronie Konkursu.

Pamiętajcie każdy pomysł jest dobry, możecie zgłaszać kilka propozycji co zwiększa Waszą szansę na wygraną. Nie zwlekajcie, dołączcie do zabawy już dziś i zgarniajcie nagrody. Powodzenia

WIĘCEJ O NAS NA:
youtube.com/user/DreamITeam
facebook.com/DreamITeamspzoo
https://twitter.com/DreamITeam