CodeTwo- firmowe stopki w mailach

Kategoria:  Biznes IT
Data wpisu:  11.05.2023
Czas potrzebny na przeczytanie:  3

Stopki w mailach firmowych to nie tylko element wizualny, ale również element wizerunkowy. To także narzędzie marketingowe pozwalające na skuteczne promowanie marki. Bardzo często łapiemy na tym klientów, że ich stopki dołączane są w formie załącznika, albo ważą 2GB. W tym artykule przyjrzymy się bliżej technologii CodeTwo, dzięki której możliwe jest stworzenie profesjonalnych i spersonalizowanych stopek firmowych w mailach.

Dlaczego warto zadbać o stopki w mailach firmowych?

  1. Profesjonalny wizerunek – Stopka firmowa to wizytówka firmy – dzięki niej mail wygląda profesjonalnie i wiadomo, że pochodzi od zaufanego źródła.
  2. Możliwość promocji – Stopka firmowa to doskonałe miejsce na zamieszczenie linków do stron internetowych, profili w mediach społecznościowych czy informacji o produktach i usługach.
  3. Spersonalizowane podejście – Dzięki technologii CodeTwo możliwe jest stworzenie spersonalizowanych stopkach firmowych, zawierających informacje o mailu, numerze telefonu, które będą automatycznie aktualizowane zgodnie z danymi wprowadzonymi w Microsoft.

Jakie są możliwości technologii CodeTwo?

  1. Kreator stopki firmowej – pozwala na stworzenie oryginalnej stopki zgodnej z Twoim brandingiem. Dzięki temu firma zyskuje na profesjonalnym odbiorze.
  2. Responsive design – stopka firmowa automatycznie dostosowuje się do rozmiaru ekranu. To szczególnie ważne w dobie korzystania z maili na urządzeniach mobilnych.
  3. Różne podpisy dla pierwszej i kolejnych wiadomości e-mail – przy wymianie wielu mailów z klientem, czytanie starszej korespondencji może być trudne. Dzięki tej technologii w kolejnych wiadomościach zamieszczana jest uproszczona wersja stopki.
  4. Dostosowane podpisy e-mail dla różnych użytkowników lub działów – potrzeby działu HR, sprzedaży i zarządu są różne, a co za tym idzie powinny mieć możliwość zamieszczenia innych elementów.
  5. Podpisy e-mail w różnych językach – wiele firm pracuje dla zagranicznych klientów. Dzięki opcji dopasowania języka, możesz bez problemu wysłać odpowiednią stopkę.
  6. Zautomatyzowany e-mail marketing – CodeTwo pozwoli na śledzenie efektywności stopki firmowej poprzez analizę kliknięć w linki i przekierowania na stronę internetową.

Podsumowując, korzystanie z technologii CodeTwo w mailach to świetny sposób na zwiększenie skuteczności przekazu i promowanie marki firmy. Dzięki responsive design, stopka dostosowuje się do różnych rozmiarów ekranów.

Nie czekaj i skorzystaj z technologii CodeTwo już dziś. Nasi eksperci IT pomogą Ci wdrożyć profesjonalną i spersonalizowaną stopkę firmową w mailach. Umów się na bezpłatną konsultację z #InfoMagikami.

Autor wpisu
Natalia Traczewska