Dla branży

Świadczymy usługi IT od ponad dwudziestu lat. Wiemy jak ważna jest specyfika branżowa.

Prowadzisz własną kancelarię prawną, biuro rachunkowe, a może jesteś dyrektorem szkoły, szpitala, czy hotelu? Tam wszędzie mamy klientów, więc idealnie dostosujemy usługi informatyczne do Twoich potrzeb. Ty zdecydujesz jaki model współpracy wybrać.

reka-1-dreamiteam

Przychodnie i szpitale

Jesteś dyrektorem przychodni lub szpitala? To znaczy, że jednym z Twoim priorytetów jest bezpieczeństwo danych pacjentów. Dane osobowe, historia choroby, dokumentacja badań medycznych to szczególnie wrażliwe dane, które muszą być pilnie strzeżone. Zaufaj InfoMagikom, bo wiemy jak to robić skutecznie!

Hotele

Jesteś właścicielem lub dyrektorem hotelu? Twój system rezerwacji, który gromadzi dane o gościach musi działać bez zarzutu, bo to główne serce Twojego biznesu. Nie może się zawieszać, a baza danych musi być zabezpieczona przed zewnętrznymi zagrożeniami. Zaufaj InfoMagikom, mamy doświadczenie jak to robić efektywnie!

Szkoły

Jesteś dyrektorem szkoły? Nauczyciele, uczniowie i rodzice korzystają z elektronicznego dziennika? Technologia weszła do szkół i nie może zdarzyć się sytuacja, że coś nie działa, zawiesza się lub informacje o ocenach dostają się do nieuprawnionych osób. Zaufaj InfoMagikom, znamy branżę i dostarczymy najlepsze rozwiązania!

Kancelarie prawne

Jesteś właścicielem kancelarii prawnej? Rozwiązujesz problemy firm, a może osób prywatnych? Dużo dokumentów na różnym etapie, w tym postępowania sądowego czy egzekucyjnego. Wszystkie tajne i mnóstwo danych wrażliwych. Tutaj procedury bezpieczeństwa muszą być szczególne. Zaufaj InfoMagikom, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo w sieci!

Biura rachunkowe

Prowadzisz biuro rachunkowe? Twoja codzienna praca nie jest możliwa bez odpowiedniej technologii. Wprowadzasz dane finansowe firm, które obsługujesz do systemu księgowego. Elektronicznie przesyłasz dane do Urzędu Skarbowego i ZUSu. To wymaga wsparcia informatycznego. Zaufaj InfoMagikom, znamy sposoby jak zrobić to perfekcyjnie!

Oddziały firm zagranicznych

Prowadzisz oddział firmy zagranicznej w Polsce? Codziennie przesyłasz i otrzymujesz dane do centrali? Na pewno są to danych jest dużo i są poufne. Musisz być pewny, że zarówno przechowywanie, jak i zarządzanie danymi jest łatwe, a przesył w obie strony jest bezpieczny. Zaufaj InfoMagikom, dla nas to nic nowego!

reka-412-dreamiteam

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Zaufaj InfoMagikom!