Bezpieczeństwo danych ponad wszystko

Strategy Wise
8 sierpnia 2022
|
Autor: Michał Ruta
Wydrukuj
Zadanie: Helpdesk, doradztwo oraz wdrożenie kopii zapasowych
Klient: STRATEGY WISE Consulting sp. z o. o. www.strategywise.com.pl
Branża: Doradztwo biznesowe, public affairs, public relations i komunikacja
Czas realizacji: 1 tydzień
Zakończenie: czerwiec 2022

STRATEGY WISE to firma ekspercka z zakresu public affairs, zarządzaniu reputacją oraz komunikacją w kryzysie. Firma współpracuje ze sprawdzonymi partnerami i ekspertami z dziedziny PR realizując projekty z tego obszaru. STRATEGY WISE jest członkiem Związku Firm Public Relations oraz sygnatariuszem Kodeksu Etyki PR.

Współpracujemy z firma STRATEGY WISE od stycznia 2022 roku. W tym czasie pełniliśmy rolę doradcy IT w zakresie bezpieczeństwa danych oraz świadczyliśmy bezpośrednią pomoc informatyczną jako helpdesk w zakresie usuwania bieżących problemów, migracji systemów czy udoskonalenia struktury informatycznej firmy doradczej.

Po przeprowadzonym audycie firma zdecydowała się na wdrożenie nowoczesnego i niezawodnego rozwiązania kopii zapasowej wszystkich komputerów od firmy Acronis.

Wdrożenie polegało na skonfigurowaniu agentów programu na wszystkich stacjach roboczych. Skonfigurowany agent wysyła ustalone dane klienta do chmury Acronis. Zabezpieczone zostało całe środowisko Google Workspace: konta mailowe, dyski wspólne oraz personalne dane pracowników.

Wdrożenie przebiegło bez żadnych problemów, a kopie zapasowe wykonują się zgodnie z harmonogramem.
Na zakończone wdrożenia została wykonana i przekazana dokumentacja.

Piotr Talarek
Partner Zarządzający
Strategy Wise
Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z zespołem DreamITeam, zarówno jeśli chodzi o jego responsywność, sposób komunikacji z zespołem z odmiennego branżowo środowiska, przedstawiane rekomendacje jak i efektywne rozwiązywanie bieżących wyzwań z obszaru IT.

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Zaufaj InfoMagikom!