Profesjonalny outsourcing IT

Rijk zwaan
10 stycznia 2023
|
Autor: Administrator
Wydrukuj
Zadanie: Profesjonalna obsługa klienta z zakresu outsourcingu IT
Klient: Rijk Zwaan Polska Sp, z o. o. www.rijkzwaan.pl
Branża: Producent nasion warzyw
Czas realizacji: 15 lat
Zakończenie: Trwa nieprzerwanie

Rijk Zwaan Polska Sp. z o. o. jest podmiotem zależnym, należącym w całości do międzynarodowej spółki Rijk Zwaan z siedzibą w Holandii, działającej w sektorze hodowli warzyw. Rijk Zwaan jest firmą rodzinną znajdującą się w czołówce pięciu największych producentów nasion warzyw na świecie.

Od ponad 15 lat firma DreamITeam jest dostawcą usług outsourcingowych dla firmy  Rijk Zwaan Polska Sp. z o. o.  Podczas wieloletniej współpracy z klientem, realizowaliśmy wiele dedykowanych projektów z obszarów IT oraz realizowaliśmy bieżące wsparcie IT naszego klienta. Do jednych z najważniejszych projektów należy zaliczyć:

  1. Koordynację przeprowadzki firmy do nowej lokalizacji
  2. Realizację projektu: „Stay-on-track”

W ramach powyższych projektów wykonaliśmy następujące prace:

  • Relokacja łącz internetowych
  • Przygotowanie szafy serwerowej i telekomunikacyjnej
  • Przeniesienie i rekonfiguracja urządzeń sieciowych
  • Przeniesienie i rekonfiguracja 2 fizycznych serwerów w tym 16 serwerów wirtualnych
  • Instalację nowych urządzeń WIFI w standardzie 6
  • Nadzór nad okablowaniem strukturalnym
  • Migracja telefonii stacjonarnej do usługi VOIP

Od początku współpraca z naszym klientem przebiega bez zarzutów. Nasz zespół specjalistów terminowo i sumiennie realizuje powierzone zadania. Nasz profesjonalizm, elastyczność i kompleksowe podejście zostało docenione przez zespół ekspertów Rjik Zwaan IT Global. (Centrala w Holandii)

Cieszymy się, ze nasza firma i jej pracownicy są doceniani przez naszych klientów w tym firmę Rijk Zwaan Polska, czego dowodem są poniższe referencje naszego klienta.

Mariusz Burszewski
Członek Zarządzający
Rijk zwaan
Firma Rijk Zwaan Polska współpracuje z DreamITeam od ponad 15 lat. W ciągu tych lat zespół DreamITeam wielokrotnie wspierał naszą firmę w realizowaniu różnorakich projektów. Współpracujący z nami profesjonaliści z DreamITeam sumiennie i terminowo wywiązują się z powierzonych im obowiązków. Wsparcie informatyczne udzielane przez firmę, zostało bardzo wysoko ocenione również przez naszych współpracowników IT z centrali w Holandii. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy DreamITeam jako godnego zaufania partnera do współpracy.

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Zaufaj InfoMagikom!