reka-4-dreamiteam

Wędruj przez magiczny świat IT razem z nami!

Otwarte rekrutacje
magician-1-dreamiteam

#Infomagik ds. Informatycznych

Jeśli jesteś osobą z pasją do komputerów i masz już doświadczenie w branży IT oraz chcesz się dalej rozwijać w tym zakresie to jest to oferta dla Ciebie

Samodzielny Specjalista IT

Do Twoich zadań będzie należała opieka nad infrastrukturą sieciową naszych klientów.

ezgif.com-gif-maker

Dlaczego warto z nami pracować?

zatrudnienie-dreamiteam

Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

Naszą główną wartością jest zespół. Zatrudniamy na etat, żebyś mógł zbudować trwałe relacje i wzbogacił nasz wzajemny potencjał.

airobot

Szkolenia wliczone w czas pracy

Z nami będziesz miał dostęp do szerokiej oferty szkoleń specjalistycznych. Pogłębisz swoją wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz w codziennej praktyce.

family

Otrzymujesz wsparcie, wiedzę i pomoc doświadczonych InfoMagików

Działamy razem, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. To jest sytuacja win – win, w której wygrywasz Ty i zespół InfoMagików, do którego Cię zapraszam.

ITrequest

Rozwój kariery eksperckiej

Zdobyte certyfikaty oraz codzienne zderzanie się z różnymi problemami informatycznymi poszerzą Twoje horyzonty zawodowe i wzmocnią markę eksperta.

atmosfera-dreamiteam

Przyjacielską atmosferę oraz swobodę działania

U nas spotkasz ciekawych ludzi, dla których praca to pasja. My nie jesteśmy zwykłymi informatykami – jesteśmy InfoMagikami!

list

Pakiet benefitów dla każdego pracownika

Dbamy o komfort życia. Nie możesz ciągle spędzać czasu przed komputerem, dlatego razem z innymi InfoMagikami możesz korzystać z Karty MultisportPlus

reka-411-dreamiteam copy

DreamITeam to Twój wymarzony zespół InfoMagików!

Będziesz w centrum nowych technologii, poznasz trendy i rozwiązania, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego, rozwiniesz się. Tak mówią wszystkie firmy z branży IT.

My wyznajemy inną filozofię!

Dla nas wspólna praca to czas magiczny. DreamITeam to nie tylko nazwa, to wartość, którą zbudowaliśmy i ciągle rozwijamy razem.

Zostań InfoMagikiem!

My cenimy i wspieramy kreatywność oraz różnorodność, bo to jest nasza magia. Jeżeli jesteś ambitny, lubisz dzielić się wiedzą i działać zespołowo, a szybko zmieniający się świat IT fascynuje Cię, a nie przeraża, to u nas jest Twoje miejsce. Zdecyduj się na pracę z fantastycznymi InfoMagikami, aby razem wykorzystać czar naszego grupowego potencjału.

Nie jesteśmy zwykłymi informatykami – jesteśmy InfoMagikami. Zmieniamy postrzeganie firm informatycznych. Dla nas ważni są ludzie, a nie tylko systemy.

Proces rekrutacji
Krok 1
Wysyłka CV przez formularz zamieszczony poniżej
Krok 2
Wstępna rozmowa telefoniczna i ankieta umiejętności technicznych
Krok 3
Spotkanie i sprawdzenie kompetencji
Krok 5
Powitanie w świecie InfoMagików
Krok 4
Omówienie warunków współpracy
Nieważne na jaki prezentujesz poziom kompetencji. Twoja pasja i nasze doświadczenie uczynią z Ciebie prawdziwego InfoMagika. Wyślij CV, porozmawiajmy i przekonaj się czy chcesz być jednym z nas!
Proces rekrutacji
Krok 1
Wysyłka CV przez formularz zamieszczony poniżej
Krok 2
Wstępna rozmowa telefoniczna i ankieta umiejętności technicznych
Krok 3
Spotkanie i sprawdzenie kompetencji
Krok 4
Omówienie warunków współpracy
Krok 5
Powitanie w świecie InfoMagików
Nieważne na jaki prezentujesz poziom kompetencji. Twoja pasja i nasze doświadczenie uczynią z Ciebie prawdziwego InfoMagika. Wyślij CV, porozmawiajmy i przekonaj się czy chcesz być jednym z nas!

Chcesz zostać infomagikiem?

Wyślij nam swoje CV

Rekrutacja trwa cały czas

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż:

  1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest DreamITeam sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Posag 7 Panien 10, 02-495 Warszawa; tel. (22) 303 99 77; e-mail: kontakt@dreamiteam.pl
  2. Dane osobowe przetwarzane będą w następującym celu: udział w prowadzonej rekrutacji i w oparciu o następującą podstawę prawną: art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes)
  3. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych będą: firmy świadczące usługi hosting oraz serwisu IT orazpodmioty współpracujące z DreamITeam w procesach komunikacji drogą elektroniczną.
  4. Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wniesienia sprzeciwu, a po tym okresie przez czas, przez który przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  5. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Pani/Panu następujące prawa:
    a. prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu,
    b. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  6. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, o którym mowa w punkcie 2.