DreamITeam to wymarzony przez Ciebie zespół InfoMagików

Będziesz w centrum nowych technologii, poznasz partnerów technologicznych, trendy, rozwiązania oraz usługi, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego, rozwiniesz się. Tak mówią wszystkie firmy informatyczne.

reka-411-dreamiteam copy

My wyznajemy inną filozofię!

Dla nas czas wspólnej pracy to okres magiczny. DreamITeam to nie tylko nazwa firmy, usługi czy oferty, to wartość, którą zbudowaliśmy i ciągle rozwijamy razem.

Zostań InfoMagikiem!

Warszawa jest miejscem naszej pracy, ale partnerów biznesowych i klientów mamy w całej Polsce. Cenimy i wspieramy kreatywność oraz różnorodność, bo to jest nasza magia. Jeżeli jesteś ambitny, lubisz dzielić się wiedzą, działać zespołowo, dane i systemy traktujesz jako pasję, a szybko zmieniający się świat IT fascynuje Cię zamiast przerażać, to u nas jest Twoje miejsce. Nie szukaj już dalej pracy ani innej firmy, nasze oferty są dla Ciebie. Dołącz do fantastycznego zespołu InfoMagików – razem wykorzystamy czar naszego grupowego potencjału.

 

dreamiteam-white-sm-logo

Nasz zespół

michal-ruta-dreamiteam michal-ruta-magic-dreamiteam

Michał

Jestem Naczelnym InfoMagikiem, bo stworzyłem tę firmę. Cenię mój Zespół i partnerów, bo razem dostarczamy usługi, które podnoszą wartość naszych klientów.
lukasz1-dreamiteam lukasz2-dreamiteam

Łukasz

Kocham sieci i serwery. Usługi informatyczne, dane i systemy IT to obszar, w którym najlepiej się odnajduję, bo tutaj ciągle się rozwijam i uczę od naszych partnerów.

Wojtek

Uwielbiam wdrożenia i migracje całej infrastruktury IT, które wykonuję od A do Z: sieci, serwery, oprogramowanie. Tematy niemożliwe wykonuję od ręki, a na cuda trzeba chwilkę poczekać.
marek1-dreamiteam marek2-dreamiteam

Marek

Usługi informatyczne mam we krwi. Może dlatego mówią o mnie „najlepszy opiekun klientów, serwerów i backupów”.

Wiktor

Tu jest miejsce na mój przyszły świetny opis - błyskotliwy, elokwentny i niemiałki.

Jarek

damian1-dreamiteam damian2-dreamiteam

Damian

Dobrze, że jestem InfoMagikiem, bo robię to, co potrafię najlepiej – wspieram firmy naszych klientów w konfiguracji poczty i certyfikatów.

Waldek

Zajmuję się Administracją IT od lat, uzupełniam zespół o doświadczenie. Umiem, przekazać Twoje potrzeb -> informatykom. Odpowiadam za podpisy kwalifikowane (cyfrowe).
dorota-ruta-dreamiteam dorota2-dreamiteam

Dorota

Odpowiadam za finanse w firmie. DreamITeam to świetne miejsce pracy. Firmy informatyczne są różne, ale nigdzie nie doświadczyłam takiej atmosfery jak u nas!
krzysiek1-dreamiteam krzysiek2-dreamiteam

Krzysiek

Zajmuję się systemami Windows, dlatego jestem zadowolony, że mamy globalnych partnerów, od których mogę się uczyć, a zdobytą wiedzę stosować w praktyce u klientów.

Bartosz

Dietetyk z umiejętnością klikania w komputer.

Maciek

Dlaczego my?

Nazwaliśmy się Magikami IT, bo obsługa informatyczna firm to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Wiemy, że w dobie cyfryzacji firmy informatyczne i opieka IT mają ogromny wpływ zarówno na codzienne funkcjonowanie, jak i wynik finansowy Twojego biznesu.
potion-07

Lata doświadczenia

W swojej ponad 20 letniej historii zetknęliśmy się z wieloma problemami informatycznymi. Dane, systemy, ich bezpieczeństwo to nasza codzienna praktyka, dlatego mamy bezcenną wiedzę, która pozwoli nam szybko zrozumieć Twój biznes i oczekiwania. Działamy proaktywnie i efektywnie.

potion 5

Szeroki zakres usług

U nas znajdziesz nie tylko kompetentnych specjalistów, ale i szerokie spektrum usług. Są wśród nich outsourcing IT – czyli bieżące wsparcie i obsługa informatyczna, helpdesk IT, administracja sieci IT oraz eksperckie audyty informatyczne. Wszystko, co powoduje, że Twoje dane i systemy znajdą się w dobrych rękach.

potion 6

Dedykowany opiekun

Sprawna opieka informatyczna to coś, co nas wyróżnia. Mie wszystkie firmy informatyczne zapewniają dedykowanego opiekuna. My Ci to gwarantujemy. Najpierw pozna Twoje dane, systemy informatyczne i procesy, a potem będzie skutecznie doradzać w sytuacjach wymagających szybkiego działania oraz w pracach rozwojowych.

potion 2

Przyjazna atmosfera

Lubimy komputery, ale to ludzie stanowią dla nas prawdziwą wartość. Dbamy o przyjazną współpracę, bo chcemy być Twoim zaufanym partnerem biznesowym. Zależy nam, abyś czuł, że dbamy o Twoją firmę, dane, systemy, procesy i możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Dołącz do nas
dreamiteam-1

Jakie korzyści będziesz miał z naszej współpracy?

globe-2

Niższe koszty

Outsourcing usług IT optymalizuje koszty. Sam wybierasz oferty, które złożą się na najkorzystniejszy model współpracy, a dane i systemy informatyczne Twojej firmy nie będą nadmiernym obciążeniem.

magic-wand-2

Bezpieczeństwo infrastruktury

Outsourcing usług IT poprawia bezpieczeństwo. Masz bieżący monitoring całej infrastruktury i poczucie, że Twoje dane i systemy informatyczne są pod kontrolą.

potion-2

Szybkie usuwanie usterek i awarii

Outsourcing usług IT gwarantuje szybkie czasy reakcji. Dla Ciebie pracują dedykowane zespoły odpowiedzialne za dane, systemy i procesy informatyczne.

hat

Ciągłość działania firmy

Outsourcing usług IT zapewnia kontynuację procesów. Nie martwisz się o przestoje i zakłócenia, Twoje dane są bezpieczne, a procesy informatyczne działają bez zastrzeżeń.

broomstick

Doradztwo i wsparcie

Outsourcing usług IT działa proaktywnie. Obserwujemy Twoje środowisko i sugerujemy rozwiązania. Mamy oferty i usługi dopasowane do Twoich potrzeb.

document-1

Dostępność 24/7

Outsourcing usług IT zapewnia pełne wsparcie przez całą dobę, we wszystkie dni w roku. Warszawa to nasze miejsce pracy, ale Ty możesz spać spokojnie, gdziekolwiek Twoje firmy są zlokalizowane.

Wartości
Wierzymy, że siła jest w zespole i jego kompetencjach. Dlatego stawiamy na rozwój, relacje i atmosferę. Nie komputery, a ludzie mają prawdziwą moc.
Tak naprawdę nie jesteśmy zwykłymi informatykami – jesteśmy #InfoMagikami!
lukasz2-dreamiteam
Nasze motto:
Rozwiązujemy problemy ludzi, a nie komputerów.

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Zaufaj InfoMagikom!