DreamITeam - InfoMagiczna Firma IT

Będziesz w centrum nowych technologii, poznasz partnerów technologicznych, trendy, rozwiązania oraz usługi, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego, rozwiniesz się. Tak mówią wszystkie firmy informatyczne.

reka-411-dreamiteam copy

My wyznajemy inną filozofię!

Dla nas czas wspólnej pracy to magiczny okres. DreamITeam to nie tylko nazwa firmy IT, usługi czy oferty, to wartość, którą zbudowaliśmy i ciągle razem rozwijamy.

Zostań InfoMagikiem! Firma IT Warszawa

Warszawa jest miejscem naszej pracy, ale partnerów biznesowych i klientów mamy w całej Polsce. Cenimy i wspieramy kreatywność oraz różnorodność, bo to jest nasza magia. Jeżeli jesteś ambitny, lubisz dzielić się wiedzą, działać zespołowo, dane i systemy traktujesz jako pasję, a szybko zmieniający się świat IT fascynuje Cię zamiast przerażać, to u nas jest Twoje miejsce. Nie szukaj już dalej pracy ani innej firmy, nasze oferty są dla Ciebie. Dołącz do fantastycznego zespołu InfoMagików – razem wykorzystamy czar naszego grupowego potencjału.

 

dreamiteam-white-sm-logo

Nasz zespół

michal-ruta-dreamiteam michal-ruta-magic-dreamiteam

Michał

Jestem Naczelnym InfoMagikiem, bo stworzyłem też firmę. Uwielbiam pracę zespołową, dlatego cenię mój Zespół. Razem dostarczamy usługi, które podnoszą wartość naszych klientów.
Obsługa Informatyczna Warszawa Obsługa IT Warszawa

Łukasz

Kocham sieci i serwery. Dane i systemy IT to obszar, w którym najlepiej się odnajduję, bo tutaj ciągle się rozwijam. Uwielbiam także przekazywać swoją wiedzę młodszym.

Wojtek

Uwielbiam wdrożenia i migracje całej infrastruktury IT, które wykonuję od A do Z. Moja specjalizacja to sieci, serwery, oprogramowanie. Moje motto to: "Tematy niemożliwe wykonuję od ręki, a na cuda trzeba chwilkę poczekać."
marek1-dreamiteam marek2-dreamiteam

Marek

Usługi informatyczne mam we krwi. Może dlatego mówią o mnie „najlepszy opiekun klientów". Uwielbiam jak wszystko u moich klientów "śmiga aż miło".

Wiktor

Uwielbiam ludzi i współpracę. Opiekuję się po partnersku kluczowymi klientami. Dbam o minimalizację przestojów w ich biznesach.
damian1-dreamiteam damian2-dreamiteam

Damian

Dobrze, że jestem InfoMagikiem, bo robię to, co potrafię najlepiej – wspieram firmy naszych klientów. Kocham relacje i pracę zespołową.

Waldek

Zajmuję się Administracją IT od lat, uzupełniam zespół o doświadczenie. Umiem, przekazać Twoje potrzeby informatykom. Odpowiadam za podpisy kwalifikowane (cyfrowe).
dorota-ruta-dreamiteam dorota2-dreamiteam

Dorota

Odpowiadam za finanse w firmie. DreamITeam to świetne miejsce pracy. Firmy informatyczne są różne, ale nigdzie nie doświadczyłam takiej atmosfery jak u nas!
krzysiek1-dreamiteam krzysiek2-dreamiteam

Krzysiek

Zajmuję się głównie systemami Windows. Dbam o takie przygotowanie stanowisk pracy klientów, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik.

Maciek

Posiadam nieszablonowe myślenie oraz zamiłowanie do robienia rzeczy trudnych. Problem Solving to moje drugie imię.

Dlaczego my?

Nazwaliśmy się Magikami IT, bo obsługa informatyczna firm to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Wiemy, że w dobie cyfryzacji firmy informatyczne i opieka IT mają ogromny wpływ zarówno na codzienne funkcjonowanie, jak i wynik finansowy Twojego biznesu.
potion-07

Lata doświadczenia

Nasza firma IT działa już ponad 20 lat i przez ten czas zetknęliśmy się z wieloma problemami informatycznymi. Dane, systemy, ich bezpieczeństwo to nasza codzienna praktyka, dlatego mamy bezcenną wiedzę, która pozwoli nam szybko zrozumieć Twój biznes i oczekiwania. Działamy proaktywnie i efektywnie.

potion 5

Szeroki zakres usług

U nas znajdziesz nie tylko kompetentnych specjalistów, ale i szerokie spektrum usług. Są wśród nich outsourcing IT – czyli bieżące wsparcie i obsługa informatyczna, helpdesk IT, administracja sieci IT oraz eksperckie audyty informatyczne. Wszystko, co powoduje, że Twoje dane i systemy znajdą się w dobrych rękach.

potion 6

Dedykowany opiekun

Sprawna opieka informatyczna to coś, co nas wyróżnia. Nie wszystkie firmy informatyczne zapewniają dedykowanego opiekuna. My Ci to gwarantujemy. Najpierw pozna Twoje dane, systemy informatyczne i procesy, a potem będzie skutecznie doradzać w sytuacjach wymagających szybkiego działania oraz w pracach rozwojowych.

potion 2

Przyjazna atmosfera

Lubimy komputery, ale to ludzie stanowią dla nas prawdziwą wartość. Dbamy o przyjazną współpracę, bo chcemy być Twoim zaufanym partnerem biznesowym. Zależy nam, abyś czuł, że dbamy o Twoją firmę, dane, systemy, procesy i możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Dołącz do nas
dreamiteam-1

Jakie korzyści będziesz miał z naszej współpracy?

globe-2

Niższe koszty

Outsourcing usług IT optymalizuje koszty. Sam wybierasz oferty, które złożą się na najkorzystniejszy model współpracy, a dane i systemy informatyczne Twojej firmy nie będą nadmiernym obciążeniem.

magic-wand-2

Bezpieczeństwo infrastruktury

Outsourcing usług IT poprawia bezpieczeństwo. Masz bieżący monitoring całej infrastruktury i poczucie, że Twoje dane i systemy informatyczne są pod kontrolą.

potion-2

Szybkie usuwanie usterek i awarii

Outsourcing usług IT gwarantuje szybkie czasy reakcji. Dla Ciebie pracują dedykowane zespoły odpowiedzialne za dane, systemy i procesy informatyczne.

hat

Ciągłość działania firmy

Outsourcing usług IT zapewnia kontynuację procesów. Nie martwisz się o przestoje i zakłócenia, Twoje dane są bezpieczne, a procesy informatyczne działają bez zastrzeżeń.

broomstick

Doradztwo i wsparcie

Outsourcing usług IT działa proaktywnie. Obserwujemy Twoje środowisko i sugerujemy rozwiązania. Mamy oferty i usługi dopasowane do Twoich potrzeb.

document-1

Dostępność 24/7

Outsourcing usług IT zapewnia pełne wsparcie przez całą dobę, we wszystkie dni w roku. Warszawa to nasze miejsce pracy, ale Ty możesz spać spokojnie, gdziekolwiek Twoje firmy są zlokalizowane.

Wartości
Wierzymy, że siła jest w zespole i jego kompetencjach. Dlatego stawiamy na rozwój, relacje i atmosferę. Nie komputery, a ludzie mają prawdziwą moc.
Tak naprawdę nie jesteśmy zwykłymi informatykami – jesteśmy #InfoMagikami!
Obsługa IT Warszawa
Nasze motto:
Rozwiązujemy problemy ludzi, a nie komputerów.

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Zaufaj InfoMagikom!