DreamITeam to wymarzony przez Ciebie zespół InfoMagików

Będziesz w centrum nowych technologii, poznasz partnerów technologicznych, trendy, rozwiązania oraz usługi, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego, rozwiniesz się. Tak mówią wszystkie firmy informatyczne.

My wyznajemy inną filozofię!

Dla nas czas wspólnej pracy to okres magiczny. DreamITeam to nie tylko nazwa firmy, usługi czy oferty, to wartość, którą zbudowaliśmy i ciągle rozwijamy razem.

Zostań InfoMagikiem!

Warszawa jest miejscem naszej pracy, ale partnerów biznesowych i klientów mamy w całej Polsce. Cenimy i wspieramy kreatywność oraz różnorodność, bo to jest nasza magia. Jeżeli jesteś ambitny, lubisz dzielić się wiedzą, działać zespołowo, dane i systemy traktujesz jako pasję, a szybko zmieniający się świat IT fascynuje Cię zamiast przerażać, to u nas jest Twoje miejsce. Nie szukaj już dalej pracy ani innej firmy, nasze oferty są dla Ciebie. Dołącz do fantastycznego zespołu InfoMagików – razem wykorzystamy czar naszego grupowego potencjału.

 

Nasz zespół

Michał

Jestem Naczelnym InfoMagikiem, bo stworzyłem tę firmę. Cenię mój Zespół i partnerów, bo razem dostarczamy usługi, które podnoszą wartość naszych klientów.

Łukasz

Kocham sieci i serwery. Usługi informatyczne, dane i systemy IT to obszar, w którym najlepiej się odnajduję, bo tutaj ciągle się rozwijam i uczę od naszych partnerów.

Marcin

Uwielbiam serwery Windows, Intune i automatyzację zadań. W mojej pracy mogę się realizować, bo firmy, z którymi współpracuję codziennie stawiają nowe wyzwania.

Marek

Usługi informatyczne mam we krwi. Może dlatego mówią o mnie „najlepszy opiekun klientów, serwerów i backupów”.

Damian

Dobrze, że jestem InfoMagikiem, bo robię to, co potrafię najlepiej – wspieram firmy naszych klientów w konfiguracji poczty i certyfikatów.

Dorota

Odpowiadam za finanse w firmie. DreamITeam to świetne miejsce pracy. Firmy informatyczne są różne, ale nigdzie nie doświadczyłam takiej atmosfery jak u nas!

Krzysiek

Zajmuję się systemami Windows, dlatego jestem zadowolony, że mamy globalnych partnerów, od których mogę się uczyć, a zdobytą wiedzę stosować w praktyce u klientów.

Wojtek

Firmy informatyczne mają różne struktury, więc wychodzę poza schemat i opisuję siebie jako specjalistę od porządkowania informacji – dane i ich bezpieczeństwo to mój konik.

Dlaczego my?

Nazwaliśmy się Magikami IT, bo obsługa informatyczna firm to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Wiemy, że w dobie cyfryzacji firmy informatyczne i opieka IT mają ogromny wpływ zarówno na codzienne funkcjonowanie, jak i wynik finansowy Twojego biznesu.

Lata doświadczenia

W swojej ponad 20 letniej historii zetknęliśmy się z wieloma problemami informatycznymi. Dane, systemy, ich bezpieczeństwo to nasza codzienna praktyka, dlatego mamy bezcenną wiedzę, która pozwoli nam szybko zrozumieć Twój biznes i oczekiwania. Działamy proaktywnie i efektywnie.

Szeroki zakres usług

U nas znajdziesz nie tylko kompetentnych specjalistów, ale i szerokie spektrum usług. Są wśród nich outsourcing IT – czyli bieżące wsparcie i obsługa informatyczna, helpdesk IT, administracja sieci IT oraz eksperckie audyty informatyczne. Wszystko, co powoduje, że Twoje dane i systemy znajdą się w dobrych rękach.

Dedykowany opiekun

Sprawna opieka informatyczna to coś, co nas wyróżnia. Mie wszystkie firmy informatyczne zapewniają dedykowanego opiekuna. My Ci to gwarantujemy. Najpierw pozna Twoje dane, systemy informatyczne i procesy, a potem będzie skutecznie doradzać w sytuacjach wymagających szybkiego działania oraz w pracach rozwojowych.

Przyjazna atmosfera

Lubimy komputery, ale to ludzie stanowią dla nas prawdziwą wartość. Dbamy o przyjazną współpracę, bo chcemy być Twoim zaufanym partnerem biznesowym. Zależy nam, abyś czuł, że dbamy o Twoją firmę, dane, systemy, procesy i możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Dołącz do nas

Jakie korzyści będziesz miał z naszej współpracy?

Niższe koszty

Outsourcing usług IT optymalizuje koszty. Sam wybierasz oferty, które złożą się na najkorzystniejszy model współpracy, a dane i systemy informatyczne Twojej firmy nie będą nadmiernym obciążeniem.

Bezpieczeństwo infrastruktury

Outsourcing usług IT poprawia bezpieczeństwo. Masz bieżący monitoring całej infrastruktury i poczucie, że Twoje dane i systemy informatyczne są pod kontrolą.

Szybkie usuwanie usterek i awarii

Outsourcing usług IT gwarantuje szybkie czasy reakcji. Dla Ciebie pracują dedykowane zespoły odpowiedzialne za dane, systemy i procesy informatyczne.

Ciągłość działania firmy

Outsourcing usług IT zapewnia kontynuację procesów. Nie martwisz się o przestoje i zakłócenia, Twoje dane są bezpieczne, a procesy informatyczne działają bez zastrzeżeń.

Doradztwo i wsparcie

Outsourcing usług IT działa proaktywnie. Obserwujemy Twoje środowisko i sugerujemy rozwiązania. Mamy oferty i usługi dopasowane do Twoich potrzeb.

Dostępność 24/7

Outsourcing usług IT zapewnia pełne wsparcie przez całą dobę, we wszystkie dni w roku. Warszawa to nasze miejsce pracy, ale Ty możesz spać spokojnie, gdziekolwiek Twoje firmy są zlokalizowane.

Wartości
Wierzymy, że siła jest w zespole i jego kompetencjach. Dlatego stawiamy na rozwój, relacje i atmosferę. Nie komputery, a ludzie mają prawdziwą moc.
Tak naprawdę nie jesteśmy zwykłymi informatykami – jesteśmy #InfoMagikami!
Nasze motto:
Rozwiązujemy problemy ludzi, a nie komputerów.

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Zaufaj InfoMagikom!